-5% na pierwsze zamowienie z kodem: pierwszezakupy

3 pomysły na stworzenie nastrojowego oświetlenia z girlandami Cotton Ball

Lampki Cotton Ball - Sekret tych niepozornych kuleczek z umieszczoną w środku żarówką, tkwi przede wszystkim w ich niesamowitym uroku oraz w tym, że jak żadne inne oświetlenie potrafią wprowadzić do wnętrza przytulny, ciepły i romantyczny nastrój. Dziś mamy dla Was 3 pomysły na świetlne aranżacje z girlandami Cotton Ball, które pomogą Wam maksymalnie wykorzystać ich potencjał.

Świetlny wazon

Do wykonania tej ozdoby potrzebujecie jedynie dwóch rzeczy – wazonu lub innego szklanego naczynia oraz girlandy Cotton Ball w wybranym przez siebie kolorze. Już samo umieszczenie ich w środku tworzy wyjątkową i stylową dekorację, która doskonale sprawdzi się zarówno na w salonie, jak i w sypialni czy przedpokoju. Po włączeniu lampek, sączące się z nich delikatne światło będzie dodatkowo rozpraszane przez szkło wazonu lub naczynia, tworząc wokół delikatną poświatę. Dowolność panuje zarówno w kwestii wyboru koloru lampek, jak i koloru szkła, jednak warto pamiętać, że im ciemniejsze naczynie, tym delikatniejszy i bardziej nastrojowy efekt.

Dekoracja lustra

W czasach, gdy Cotton Ball dopiero zdobywały popularność, jednym z najpopularniejszych i najbardziej efektownych sposobów na ich wykorzystanie było umieszczenie lampek przy lustrze. Skomponowanie nonszalancko zwisającego sznura jest efektowne i robi wrażenie samo w sobie, jednak prawdziwa magia zaczyna się po włączeniu lampek. Emitowane przez nie światło odbija się od tafli lustra i dodatkowo doświetla pomieszczenie, tworząc wyjątkowo nastrojową, subtelną poświatę.

Dekoracja łóżka

Lampki Cotton Ball doskonale sprawdzą się także w roli nastrojowego oświetlenia sypialni, szczególnie, jeśli jesteście posiadaczami łóżka z wezgłowiem, wokół którego można je artystycznie rozwiesić. Taka aranżacja to doskonały pomysł zarówno podczas romantycznego wieczoru, gdzie wymagane jest delikatne i mocno rozproszone światło, jak i podczas wieczornego relaksu – gdy potrzebujesz wyciszyć się przed snem. Świetnie sprawdzi się także w pokoju dziecięcym dla dzieci, które nie lubią zasypiać w całkowitej ciemności. Rozproszona, delikatna poświata rozprasza mrok, ale jednocześnie nie pozwala na rozbudzenie się i nie powoduje kłopotów z zaśnięciem.