5% zniżki na każde zamówienie z kodem: PIERWSZEZAKUPY

All in one, czyli postaw na wszechstronne rozwiązania cz.II

W poprzednim wpisie, który znajdziecie TUTAJ przedstawiliśmy Wam uroczą i niezwykle stylową półkę, będącą jednocześnie lustrem, będącym także wieszakiem. Jak widać wielofunkcyjne przedmioty trudno określić za pomocą jednego słowa, dlatego jeśli zainteresował Was poprzedni wpis, ten także powinien przypaść Wam do gustu.

Tym razem mamy dla Was prawdziwą perełkę – wielofunkcyjny i naprawdę wyjątkowy, drewniany stolik, który zachwyca swoją formą już na pierwszy rzut oka. Jednak intrygujący wygląd to jedynie początek – ten model wyposażony został bowiem w kilka ciekawych rozwiązań, które czynią go naprawdę wielofunkcyjnym.

Zacznijmy jednak od początku – rama stołu wykonana została z litego drewna jesionowego, cenionego za swoją twardość i wytrzymałość. Całość korpusu pokryta została patyną w kolorze przydymionego brązu, która nadaje mu niepowtarzalnego uroku i nieco kolonialnej estetyki. Blat stolika tworzy z kolei tafla przezroczystego szkła, która sprawia, że całość prezentuje się wyjątkowo lekko. I mogłoby tak pozostać, gdyby nie trzy dodatkowe jesionowe nakładki, które możesz wykorzystać w dowolny sposób. Układając je na blacie stolika zyskujesz dodatkową, odporną na zarysowania warstwę, która dzieli blat na strefy. To ciekawe rozwiązanie, pozwalające na stworzenie ciekawej aranżacji. Tace układać można w dowolnej konfiguracji – równie stylowo wyglądają wszystkie razem lub każda z osobna. Dodatkowym atutem jest także możliwość wykorzystania ich jako podręcznych tac, ułatwiających przenoszenie rzeczy, np. kubków z herbata z kuchni do salonu. Ogromną zaletą tego stolika kawowego jest przede wszystkim fakt, że wykorzystując dodatkowe tace możesz tworzyć wiele różnorodnych aranżacji i zmieniać jego oblicze. W przypadku tak istotnego elementu wyposażenia, jak stolik kawowy nawet niewielka różnica ma znaczenie i pozwala zupełnie odmienić oblicze całego salonu.