-5% na pierwsze zamowienie z kodem: pierwszezakupy

Gustowne prezenty ślubne

Najpopularniejszy prezent ślubny, czyli pieniądze bywa kłopotliwy, bo ciężko ocenić kwotę, jaka jest dla poszczególnych gości rozsądna. Znacznie mniej problematyczne są prezenty oczekiwane przez młodych. A wśród nich coraz częściej zmywarkę czy kartę prezentową do marketu elektronicznego, wymieniamy na efektowne dekoracje do jadalni.

Metalowe dodatki w stylu retro

W kuchniach naszych babć, kojarzących się z polską wersją stylu retro pełno było materiałów, których dziś w nowoczesnych wnętrzach się unika. Ciężkie podstawki, ceramiczne dzbanki, drewniane podłogi układane w jodełkę i masywne klamki. Taki styl przemycić można m.in. w metalowych dodatkach takich jak dekoracyjne kosze metalowe. Takie kosze lub dekoracyjne serwetniki to świetny prezent ślubny dla par, które przykładają szczególną wagę do gustownych dodatków oraz planują urządzenie mieszkania w stylu retro czy w stylu minimalistycznym.

Tekstylia w stylu prowansalskim

Dziś styl prowansalski to nie tylko biel i lawenda, ale również rozwiązania ekologiczne i powrót do naturalnych tkanin. Na komplet ślubny dla pary, która ma słabość do stylu prowansalskiego może się składać obrus dekoracyjny w kurki, do którego dobrać można bawełniane ręczniki kuchenne oraz bieżnik. Do kuchni prostej, w której pojawiają się elementy ceramiczne i drewniane świetnie pasować będą tekstylia z elementami koronkowymi lub w stylu vintage.

Dodatki, które muszą się spodobać

Nie wszyscy nowożeńcy na początku swojej wspólnej drogi dokładają wszelkich starań, by dopieścić każdy centymetr wspólnego wnętrza. Są jednak takie dodatki, które spodobają się zarówno miłośnikom stylu nowoczesnego, jak i wszystkim tym, którzy nie potrafią określić swojego ulubionego stylu we wnętrzach, ale po prostu lubią rzeczy piękne. I tu świetnie sprawdzą się dodatki takie jak metalowe kosze, które wykorzystać można w kuchni i jadalni czy uniwersalny i pasujący do każdego wnętrza metalowy stojak z filiżankami.

Prezent ślubny znaczy najwięcej, jeśli będzie dostosowany do gustów pary młodej, a ponadto będzie charakteryzował się ponadczasową urodą.