5% zniżki na każde zamówienie z kodem: PIERWSZEZAKUPY

Jak sprawić, by zwykła sofa zyskała wyjątkowy szyk?

Dbałość o dodatki to nie trend tylko elementarna wartość każdego stylu. To właśnie dodatki świadczą o tym, z jakim stylem mamy do czynienia. Wiele masowo produkowanych mebli potrafi zupełnie się zmienić na skutek zastosowania poduszek, pledów, stolików czy narzut.

Zwykła kanapa w niezwykłej aranżacji

pierwszym co może sprawić, że nasza zwykła kanapa, nawet odziedziczona po rodzicach, dziadkach czy kupiona za grosze w sieciówce, zyskuje niezwykły styl, jest jej odpowiednie ustawienie, oświetlenie i towarzystwo stylowych mebli. Oświetlona ciepłym światłem, znanym z kameralnych bibliotek szara kanapa, wygląda bardziej ekskluzywnie i dystyngowanie. Towarzystwo mebli w określonym stylu może zwykłą kanapę zmienić w mebel stylowy i wyjątkowy. Może nie ława po babci, a metalowy neutralny stolik, może przenieść całe wnętrze w okolice minimalizmu. Zaś towarzystwo masywnego, drewnianego stołu ze zdobionymi nogami, może zmienić salon w element szacownej rezydencji w stylu wiktoriańskim.

Dodatki, które czynią cuda

Poduszki i pledy mogą radykalnie zmienić wygląd nawet najbardziej nudnej kanapy. Ozdobne poszewki na poduszki to coś, co w ogromnym stopniu wpływa na całościowy ogląd salonu. Dlatego może warto zainwestować w dekoracyjne poszewki i piękne tkane ręcznie pledy, by stworzyć salon, który urzeka. Wkłady do poduszek zwykle są kwadratowe i to właśnie ten kształt wygląda najbardziej elegancko, z zarazem klasycznie w przypadku każdego rodzaju kanap. Dekoracyjne poszewki wręcz wypada zmieniać zależnie od okazji. Inne będą w salonie jesienią, a inne podczas upalnych letnich dni. To ten rodzaj dodatku, który tanim kosztem zmienia nawet zwyczajną szarą czy starą brązową sofę.