5% zniżki na każde zamówienie z kodem: PIERWSZEZAKUPY

Jesienne czasoumilacze, czyli jak sprawić, by jesień stała się znośna

Mgliste poranki, żółknące liście i chłodne wieczory to niechybny znak, że tegoroczne lato niechybnie dobiega końca. I choć jak zwykle mamy nadzieję na złotą, polską jesień to nie ulega wątpliwości, że nadejście pluchy, krótkich dni i niskich temperatur jest tylko kwestią czasu. A jednak – jesień da się lubić, a wszechogarniającą szarość – ujarzmić. Jak? Za pomocą jesiennych czasosumilaczy, które same w sobie skutecznie poprawiają nawet najpodlejszy nastrój!

  1. Ceramika jak dzieło sztuki

Lubimy otaczać się pięknymi przedmiotami i, wbrew minimalistycznym trendom ostatnich lat, nie ma w tym nic złego. Piękne drobiazgi i stylowe przedmioty codziennego użytku to prosty sposób na to, by nauczyć się celebrować każdą chwilę i czerpać radość z drobnych przyjemności. Jeśli ciągle się wahasz wiedz, że udowodniono, że otaczanie się pięknymi przedmiotami poprawia humor – warto zatem z tego korzystać, zwłaszcza jesienną porą.

Jedną z rzeczy, która pierwsza przychodzi do głowy na myśl o długich jesiennych i zimowych wieczorach jest wygodne umieszczenie się w fotelu, z ulubioną książką i kubkiem rozgrzewającej herbaty. Ten sielski obrazek może być jeszcze lepszy, jeśli zadbasz o odpowiednią oprawę dla ulubionego napoju. Niezależnie od tego, czy wolisz niewielkie filiżanki z talerzykiem czy tradycyjne kubki z uchem, gwarantujemy, że w stylowym naczyniu każda herbata smakuje znacznie lepiej. A jeśli szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci przygotować większą ilość naparu i cieszyć się jego ciepłem przez dłuższy czas – postaw na imbryk do herbaty, którego dolną część stanowi wyrafinowana filiżanka!

  1. Pledy, koce i spółka

Skoro już o zasiadaniu w fotelu mowa, to nic tak nie rozgrzewa i nie poprawia nastroju, jak ciepły, mięsisty pled. Sprawdzi się zawsze wtedy, gdy za oknem pada, wieje i jest ponuro – otulając się nim szybko zapomnisz o szalejącej za oknem ulewie. Ciepły pled to opcja, którą możesz wykorzystać nie tylko podczas jesiennych i zimowych wieczorów – świetnie sprawdzi się także wiosną i latem, podczas spotkań z przyjaciółmi na tarasie czy w ogrodzie. Pledy i koce poza oczywistą, rozgrzewającą funkcją z powodzeniem wykorzystasz także jako element dekoracji wnętrza czy narzutę na łóżko.