5% zniżki na każde zamówienie z kodem: PIERWSZEZAKUPY

Konsola – stylowy mebel o wielu zastosowaniach

Konsola nie jest tym typem mebla, bez którego nie można się obejść, jednak powiedzmy sobie szczerze – jak żaden inny pozwala odmienić wnętrze i nadać sprawić, by zyskało zupełnie nowy charakter.

Klasyka gatunku – konsola w holu lub przedpokoju

Wieczne poszukiwanie kluczy na minutę przed wyjściem z domu, stale zawieruszony dowód rejestracyjny i permanentny brak miejsca do odłożenia torebki – brzmi znajomo? Wszystkie te niedogodności może rozwiązać mała, niepozorna konsola ustawiona w przedpokoju. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary i wąski blat doskonale sprawdzi się jako podręczna półka na wszystkie niezbędne bibeloty i jednocześnie nie zagraci pomieszczenia i nie utrudni przejścia. W przedpokoju szczególnie dobrze sprawdzi się klasyczny model z szufladami, które w łatwy sposób pozwolą Ci okiełznać wszystkie przedmioty z kategorii „zniknę z zasięgu wzroku, bo akurat wychodzisz”.

Konsola w salonie – podkreśl to, co dla Ciebie ważne

Konsola umieszczona w salonie to sprytny sposób na to, by wyeksponować wszystkie pamiątki, drobiazgi i dekoracje. Doskonale będzie prezentować się w towarzystwie stylowego wazonu z trawą pampasową, różnej wielkości świeczek lub z powieszonym nad nią lustrem – możliwości aranżacji konsoli są niemal nieograniczone. Ten mebel świetnie sprawdzi się także, jako baza dla galerii rodzinnych zdjęć i motywacyjnych plakatów.

Kosnola w jadalni

Jednym z najpopularniejszych i najchętniej wykorzystywanych motywów jest wykorzystanie konsoli, jako miejsca na niewielki barek. To trend rodem z amerykańskich filmów, w których gotowe kieliszki z rżniętego szkła czekały w towarzystwie whisky na odpowiednią okzję. W polskich realiach konsola ustawiona w jadalni sprawdzi się raczej jako minibufet wykorzystywany podczas rodzinnych uroczystości lub wspólnych posiłków.