5% zniżki na każde zamówienie z kodem: PIERWSZEZAKUPY

Lampiony – stylowe dekoracja nie tylko dla domu

Dobrze dobrane lampy potrafią podkreślić ciekawe rozwiązania architektoniczne, takie jak wnęki czy wykusze a także subtelnie podzielić pomieszczenie na strefy. Jednak dziś nie o lampach, choć o oświetleniu –dziś bowiem zajmiemy się lampionami, które jak żadne inne źródła światła są naszymi sprzymierzeńcami w budowaniu wyjątkowego nastroju.

Lampiony we wnętrzu

Świece nie od dziś uznawane są za doskonały sposób na doświetlenie wnętrza i uzyskanie intymnego klimatu. Jednak by w pełni wykorzystać ich wyjątkowy potencjał warto zapewnić im odpowiednią oprawę np. w postaci stylowych lampionów i latarni. Takie rozwiązanie ma kilka istotnych zalet: przede wszystkim stanowi barierę dla ognia i chroni przed przypadkowym zaprószeniem, znacznie poprawiając bezpieczeństwo. Dodatkowo szkło pięknie rozprasza światło płomienia świecy i pozwala stworzyć subtelną grę świateł. Nie bez znaczenia jest także fakt, że współczesne lampiony są po prostu piękne i doskonale sprawdzają się jako stylowa dekoracja do salonu, także w ciągu dnia. Ogromną zaletą lampionów i latarni jest także fakt, że pasują do każdego wnętrza – ogromny wybór dostępnych na rynku modeli pozwala dopasować je do każdej aranżacji.

Lampiony na tarasie

Lampiony to wielofunkcyjne oświetlenie, które z powodzeniem wykorzystasz nie tylko w domu, ale także w ogrodzie, na tarasie czy balkonie. Mniejsze modele z powodzeniem doskonale sprawdzą się, jako element dekoracji stołu i przestrzeni wokół niego podczas wieczornego spotkania z przyjaciółmi, tworząc wyjątkowy, przytulny klimat. Większy lampiony z powodzeniem możesz z kolei postawić na podłodze – dzięki pokaźnym rozmiarom możesz być pewna, że nikt się o niego nie potknie. Jednocześnie, takie rozwiązanie zapewnia dodatkowe oświetlenie wszędzie tam, gdzie nie sięga prąd – sprawdzi się zatem doskonale nawet w odległych zakamarkach ogrodu. Ogromną zaletą lampionów i latarni jest także fakt, że sami możemy dobrać wkłady i świece – wśród dostępnych na rynku modeli znaleźć można zarówno te najzwyklejsze, parafinowe, jak i ekologiczne świece sojowe oraz świece zapachowe. I tu lifehack na długie letnie wieczory – wybierając świece o zapachu rozmarynu, cedru i lawendy zyskasz nie tylko piękny zapach, ale także skuteczną ochronę przed komarami!