5% zniżki na każde zamówienie z kodem: PIERWSZEZAKUPY

Przygotuj swój dom na święta, czyli dekoracje, które wprawią Cię w świąteczny nastrój, cz. II

Po zimowych tekstyliach i dodatkowym, subtelnym oświetleniu, czas na kolejne dodatki, dzięki którym Twoje wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru. Te dodatki to niewielkie zmiany, które potrafią wyczarować spektakularny i niepowtarzalny efekt.

Aranżacja zimowego wazonu

Jednym z elementów, które naprawdę robią robotę w kwestii zimowego wystroju wnętrza, są wszelkiego rodzaju gałązki i suszki, które włożone do stylowego wazonu, będą stanowiły doskonałą alternatywę dla tradycyjnych, żywych kwiatów. Ich niezaprzeczalnym atutem jest fakt, że nie tylko świetnie wyglądają, ale tez nie wymagają podlewania, dlatego spokojnie w niezmienionym stanie przetrwają tych kilka zimowych miesięcy. Do najbardziej stylowych modeli należą przede wszystkim gałązki inspirowane drzewami iglastymi, które do złudzenia przypominają świeże gałązki choinki. Najpiękniej w zimowej aranżacji prezentują się te wybarwione na biało, zwłaszcza jeśli dodatkowo zostały ozdobione subtelnymi i delikatnymi lampkami. Taka dekoracja sprawdzi się świetnie, jeśli potrzebujesz wielofunkcyjnej i efektownej ozdoby, która równie pięknie wygląda zarówno nocą, jak i za dnia.

Dekoracyjne wianki

Jedną z dekoracji świątecznych, które w ostatnich sezonach zyskują coraz większą popularność są ozdobne wianki na drzwiach wejściowych. W sklepach z dekoracjami do domu można dostać urocze, gotowe modele, które po przewiązaniu wstążką od razu nadają się do powieszenia i pięknie prezentują się na drzwiach. Tego typu dekoracje nie dość, że wprowadzają świąteczną atmosferę i po prostu cieszą oko, to przede wszystkim stanowią stylową wizytówkę Twojego domu. Dodatkowym atutem dekoracyjnych wianków jest także to, że doskonale sprawdzą się także jako efektowny stroik na stół podczas wigilijnej wieczerzy lub, po wstawieniu do środka świecy – oryginalny świecznik.