-5% na pierwsze zamowienie z kodem: pierwszezakupy

Ramki na zdjęcia - wyjątkowa oprawa dla Twoich wspomnień

W jakiej formie kolekcjonować zdjęcia?

Czy w takim razie dobrym pomysłem jest, aby zdjęcia przechowywać jedynie w folderze na pulpicie komputera, albo w chmurze? Oczywiście, jest to bardzo wygodna forma, która sprawia, że w mgnieniu oka, niezależnie od tego gdzie jesteśmy, możemy znaleźć interesujące nas zdjęcia i bawić się przy tym świetnie ze znajomymi. Ale dla mnie, zapewne jak i dla wielu z Was pozbawiona jest tej trudnej do opisania, nuty magii i niepowtarzalności. Dlatego może jednak warto zastanowić się nad ich wywołaniem oraz nad stworzeniem domowej galerii na ścianie w sypialni lub salonie? Albo włożeniem ich do albumu jak za starych dobrych czasów, aby móc w jesienny wieczór wyjąć go z szuflady i przy lampce wina zanurzyć się we wspomnieniach? Stworzenie domowej galerii zdjęć to pomysł ponadczasowy, który pozwoli nam na spersonalizowanie wnętrza, oraz nadanie mu wyjątkowego i osobliwego klimatu. Dając jednocześnie chwilę na złapanie oddechu w pędzie dnia codziennego, dzięki przywołanym szczęśliwym chwilom z fotografii.

Ramki w stylu retro i vintage

Ramka czy zdjęcie? Co wybrać najpierw? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, zdecydowanie polecając najpierw zakup ramki a dopiero następnie wybór zdjęcia, lub odwrotnie. Jednak najczęściej bywa tak, że to zdjęcie w zależności od tego co się na nim znajduje, naprowadza nas na wybór odpowiedniej oprawy. To jakie zdjęcia wybierzemy, zależy wyłącznie od nas samych - mogą to być zdjęcia z wakacji, spotkań z przyjaciółmi czy ważnych uroczystości rodzinnych.

Na rynku dostępne są ramki o różnych kształtach i kolorach, wykonane z przeróżnych materiałów, które już same w sobie stanowią element dekoracyjny. I tak na przykład, prezentując się pięknie zawieszone na ścianach lub ustawione na półkach ramki w stylu retro czy vintage nadadzą wyjątkowego klimatu, każdemu pomieszczeniu.

A jakie pomieszczenie jest najlepsze na wyeksponowanie zdjęć?

Pierwszym i najbardziej oczywistym wyborem, wydaje się być salon. Bo przecież to głównie w nim właśnie koncentruje się życie towarzyskie i rodzinne. Dzięki czemu nasza galeria będzie miała największą oglądalność. Jednak, czy na pewno i czy tylko on? Przecież pokój dziecka to idealne miejsce na stworzenie galerii zdjęć z wakacji czy zawodów sportowych. Sypialnia z kolei to pomieszczenie, do którego możemy wybrać te zdjęcia, na których uwiecznione są bardziej intymne momenty z naszego życia. A kuchnia? No przecież nie ma osoby, która oparłaby się zawieszeniu kilku zdjęć na lodówce.