5% zniżki na każde zamówienie z kodem: PIERWSZEZAKUPY

Stylowe dodatki do przedpokoju, które ułatwią Ci życie cz.I

Wieczny poranny pośpiech, budzik, który nie zadzwonił, marudzące dzieci, ogólnie – nerwówka. I wtedy do akcji wracają one – klucze, które powinny być na swoim miejscu i jak na złość nigdy ich tam nie ma. Kurtki rzucone byle gdzie, spod których trzeba wygrzebywać tę, którą właśnie teraz chcemy założyć. Zagubione czapki, rękawiczki, szaliki i parasole. Uffff… poranne wyjścia z domu nie należą do najłatwiejszych. Na szczęście mamy kilka sprytnych sposobów na to, jak je ułatwić i oszczędzić sobie codziennego stresu. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że nasze propozycje są nie tylko praktyczne, ale także wyjątkowo stylowe i pięknie podkreślą charakter Twojego wnętrza.

Wieszak na ubrania

Wieszak umieszczony przy wejściu stojący wieszak na okrycia wierzchnie niejako narzuca konieczność wieszania ubrań. Zauważ, że w poczekalniach przewieszone przez krzesło kurtki to rzadkość i jest spora szansa, że u Ciebie będzie tak samo. Taki wieszak stojący ma także dodatkową zaletę – w jego dolnej części umieszczono obręcze z okapnikiem, które z założenia mają służyć jako praktyczny schowek na parasole. Równie dobrze sprawdzą się jednak jako miejsce do przechowywania czapek, szalików i rękawiczek.

Jeśli w Twoim przedpokoju, tak jak w wielu innych każdy centymetr jest na wagę złota i postawienie kolejnego przedmiotu jest niemożliwe, rozważ umieszczenie na ścianie kilku pojedynczych wieszaków. Ich przewagą nad tradycyjnymi, umieszczonymi w jednej linii modelami jest fakt, że możesz je umieścić na dowolnej wysokości, dopasowanej do potrzeb np. dzieci. W dodatku taka kompozycja złożona z kilku takich samych lub zupełnie różnych modeli pozwoli Ci stworzyć stylową i nietypową aranżację.

Wieszaki z półką to już klasyka gatunku. Największą zaletą takiego rozwiązania bez wątpienia jest dodatkowe miejsce do przechowywania i możliwość maksymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni. Warto uporządkować ją za pomocą stylowych i pojemnych koszyków, które pozwolą zapanować nad chaosem w akcesoriach.