5% zniżki na każde zamówienie z kodem: PIERWSZEZAKUPY

Stylowe dodatki do przedpokoju, które ułatwią Ci życie cz.II

W poprzednim wpisie, który znajdziesz TUTAJ przyjrzeliśmy się bliżej wszelkiej maści wieszakom i sprawdzaliśmy, które z nich są najbardziej funkcjonalne. Dziś bierzemy na tapet kolejne, zaczynamy!

Skrzynka na klucze – pogromca zagubionych kluczyków

Zagubione klucze do mieszkania i samochodu to zmora każdego, kto rano musi zdążyć na konkretną godzinę. I o ile stosunkowo łatwo jest wyrobić sobie nawyk odkładania ich zawsze w jedno miejsce (podobno), to już w sytuacji, gdy kluczyki lub dokumenty przechodzą z rąk do rąk, warto przedsięwziąć szczególne środki.

Skrzynka na klucze, choć niepozorna, potrafi rozwiązać wiele porannych dramatów. Urocza, niewielka i przyciągająca spojrzenia – jeśli nie odłożysz kluczy na miejsce, każde zerknięcie będzie jak wyrzut sumienia.

Niekwestionowaną zaletą skrzynek na klucze jest fakt, że umieszczenie ich w przedpokoju potrafi diametralnie odmienić wnętrze – ocieplić je i sprawić, że stanie się bardziej przytulne. Szeroki wybór dostępnych modeli pozwoli Ci precyzyjnie dopasować je do charakteru każdego wnętrza.

Konsola

Chociaż o zaletach konsol pisaliśmy ostatnio, to prawda jest taka, że to model, który ułatwi Ci życie jak żaden inny. Ze względu na wąski blat doskonale sprawdzi się nawet w niewielkich przedpokojach, a korzyści z jej ustawienia są nie do przecenienia. Przede wszystkim to model, który pozwoli Ci odłożyć rzeczy zaraz po przekroczeniu progu mieszkania – klucze, torebka, słuchawki – każde z nich znajdzie tam swoje miejsce. Statystyki pokazują, że do zawieruszenia tych przedmiotów najczęściej dochodzi w ciągu kilku minut od wejścia do domu - w ferworze wejścia wrzucamy je byle gdzie i równie szybko o tym zapominamy. Dlatego konsola w przedpokoju jest niejako odpowiedzią na naturalny odruch – odłożenia wszystkiego, co ma się w rękach po przyjściu do domu.

Kolejnym atutem konsoli są szufladki i schowki, które pozwolą Ci zorganizować przechowywanie drobiazgów lub właśnie kluczyków oraz uniknąć trzymania ich na widoku. Model z dodatkową półką umieszczona na dole to jeszcze więcej miejsca do przechowywania i lepsza organizacja przestrzeni.