5% zniżki na każde zamówienie z kodem: PIERWSZEZAKUPY

Stylowe i funkcjonalne dekoracje do przedpokoju

Nie od dziś wiadomo, że pierwsze wrażenie zaczyna się już od progu, zatem warto zadbać o to, by przedpokój nie tylko wydawał się większy, ale także – wyrażał Twoja osobowość.

  1. Wycieraczka, dzięki której się uśmiechniesz

Mogłoby się wydawać, że wycieraczka to jeden z tych elementów wyposażenia, który pełni wyłącznie praktyczną funkcję. A że jego funkcją jest wycieranie butów z błota, wody i całej reszty, którą przynosimy z dworu to cóż… jej ładny wygląd zniknąłby wraz z pierwszą pluchą. Tymczasem, istnieją wycieraczki, które doskonale sprawdzają się w swojej roli, a przy tym wyglądają tak, że trudno nie uśmiechnąć się pod nosem. Wśród stylowych wycieraczek znajdziesz zarówno te, które warto położyć przed drzwiami wejściowymi, jak i takie, które sprawdzą się w domu, jako element dekoracyjny i chroniący podłogę np. w kuchni. Wszystkie jednak łączy jedno – wyjątkowa estetyka i niezrównany styl. Naszymi faworytami bez wątpienia są wycieraczki z motywującymi sentencjami, jednak wybór jest tak duży, że z każda z Was znajdzie wśród nich coś dla siebie.

  1. Stylowe wieszaki – alternatywa dla szafy

Doskonale wiemy, że ustawienie w przedpokoju szafy, która zmieści wszystkie kurtki i płaszcze na każdą pogodę, graniczy z cudem. Dlatego jesteśmy wielkimi miłośnikami wieszaków, które nie tylko świetnie sprawdzają się w roli otwartej szafy i doskonale wyglądają. To świetny wybór zwłaszcza wówczas, gdy Twój przedpokój i mieszkanie utrzymane są w stylu vintage, skandynawskim, prowansalskim lub loftowym. Stojące wieszaki to stylowe dopełnienie przedpokoju, które sprawdzi się także wtedy, gdy masz wystarczająco dużo miejsca by postawić w nim szafę. Mogą służyć jako ozdoba lub miejsce na płaszcze i okrycia wierzchnie dla gości.

 

  1. Funkcjonalne i ozdobne

Co robisz z kluczami po wejściu do domu? Większość z nas wrzuca je do kieszeni lub kładzie na stoliku w przedpokoju, co nie jest ani estetyczne ani praktyczne. Warto, by takie rzeczy jak klucze do domu, piwnicy czy garażu miały swoje własne miejsce – najlepiej takie, które będzie przeznaczone tylko dla nich. Stylowe skrzynki na klucze na klucze to wyjątkowa ozdoba przedpokoju, która przy okazji spełnia konkretną funkcję – nigdy więcej szukania zagubionych kluczy na 5 minut przed wyjściem z domu!