5% zniżki na każde zamówienie z kodem: PIERWSZEZAKUPY

Trzy ciekawe pomysły na prezenty pod choinkę dla właścicieli nowego mieszkania

Nowe mieszkanie to wyzwanie aranżacyjne i mnóstwo radości, dla osób które właśnie rozpoczynają życie w nowym miejscu. Co można takim osobom podarować pod choinkę, by sprawić radość? Oto nasze trzy propozycje:

  1. Praktyczne dodatki w wyjątkowym stylu

Salon to miejsce, gdzie praktyczne elementy muszą ładnie przeplatać się z estetyką. Praktyczne mogą być meble czy sposób zasłonięcia okien, ale praktyczne mogą być również dekoracje. Aby ucieszyły osobę obdarowaną, powinny jednak być utrzymane w stylu korespondującym ze stylem pomieszczenia. Po pierwsze więc warto ustalić czy osoba, która jest adresatem prezentu ma już jakiś pomysł na aranżację salonu. Jeśli ma, spróbujmy dopasować swój prezent w postaci lustra, wazonu czy innych dekoracji do tegoż stylu. Jeśli nie ma jeszcze sprecyzowanych planów co do wnętrza, postarajmy się kupić dekorację na tyle uniwersalną, by pasowała zarówno do stylu rustykalnego jak i nowoczesnego. Najlepiej więc skoncentrować swoją uwagę na lustrach, świecznikach czy lampionach w stylu minimalistycznym.

  1. Coś wykonanego własnoręcznie

nie wszyscy oczywiście posiadają zdolności, by wykonać dla kogoś własnoręcznie prezent, który ten ktoś będzie chciał widzieć na co dzień w salonie, jednak jeśli mamy możliwości, warto z nich skorzystać. Kolaż ze zdjęć, ramka do obrazu lub lustra, a może model domu wykonany z prawdziwej minicegły? To prezenty, które na stałe może nie znajdą miejsca w salonie naszych najbliższych, ale na pewno ucieszą ich włożoną w ich wykonanie pracą.

  1. Koce i pledy dekoracyjne

Długie zimowe wieczory sprzyjają spędzaniu czasu na kanapie czy to z książką czy przed ekranem telewizora. Nawet jeśli właściciele nowego mieszkania, nie mają jeszcze pełnego wyposażenia, potrzebują miejsca, by odpocząć, a takie najłatwiej stworzyć otaczając się przyjemnymi w dotyku tkaninami.