5% zniżki na każde zamówienie z kodem: PIERWSZEZAKUPY

Wielkanocne ozdoby na stół i komodę! Dekorujemy wnętrze Twojego domu

Święta Wielkanocne to przede wszystkim jest to doskonała okazja aby spotkać się w gronie najbliższych. Czas zwalnia a my mamy okazję do prowadzenia niekończących się rozmów i opowiadania sobie żartów. Jednak aby podkreślić ten wyjątkowy czas warto zadbać o coś jeszcze. Mamy oczywiście na myśli wystrój wnętrza Twojego domu. Święta wielkanocne przypadają w takim okresie, w którym cała natura budzi się do życia. Do łask wracają pastelowe kolory, delikatne materiały i świeżość. Warto więc odkurzyć kąty, dosłownie i w przenośni! Święta wielkanocne to bowiem doskonały sposób na zmianę elementów dekoracyjnych.

Niepowtarzalny wystrój w wyjątkowym czasie - jak go stworzyć?

Coraz częściej we wnętrzach naszych domów króluje minimalizm połączony z elementami inspirowanymi naturą. Tej wiosny nie może więc być inaczej. Drewniane dodatki, żywe kwiaty w nietypowych, ale jednocześnie stonowanych wazonach, oszczędny design oraz pastelowe kolory. Minimalizm doskonale sprawdza się na suto zastawionych jedzeniem stołach. Ale nic nie stoi na przeszkodzie aby wpleść w to dekoracje wielkanocne, które odmienią wystrój i dodadzą wnętrzu charakteru - odświętny obrus w króliki, jednokolorowa zastawa stołowa, kolorowe serwetki i dodatki, które mówią "nadeszły święta".

Figurki wielkanocne - element, którego nie może zabraknąć

Urocze figurki wielkanocne z królikiem, kurczaczkiem czy jajkiem w roli głównej to zdecydowanie niezbędny element dekoracyjny, który znaleźć się powinien w każdym domu. I tak jak na stole czy w salonie, gdzie przyjmujesz gości warto zadbać o to, aby wszystko było na swoim miejscu, tak nic nie stoi na przeszkodzie, aby w pokojach dziecięcych to właśnie najmłodsi wykazali się inwencją twórczą.

Kolejnym elementem zaraz obok porcelanowych czy ceramicznych figurek są świeczniki, których również nie powinno zabraknąć. Doskonale prezentować się będą na stole, stoliku kawowym lub na komodzie. Pomijając to, że ogień sam w sobie jest jednym z wielkanocnych symboli to jest on również źródłem światła, które stwarza w pomieszczeniu niepowtarzalną atmosferę. Niezwykłe wrażenie sprawiają świeczniki wielkanocne w stroiku. Jest to wyjątkowo elegancki i niepowtarzalny sposób na podkreślenie panującej atmosfery. Dokładnie tak samo jest w przypadku ozdób na drzwi. Ta prosta a jednocześnie efektowna ozdoba z pewnością zachwyci zarówno domowników jak i gości.