5% zniżki na każde zamówienie z kodem: PIERWSZEZAKUPY

Wiosenne dekoracje - czyli jak odświeżyć mieszkanie Cz. I

Wiosenna aranżacja - od czego zacząć?

Miejsce na nowe dekoracje już zrobione, zanim jednak zabierzesz się za ponowne dekorowanie mieszkania warto abyś pamiętał o kilku sprawach. Przede wszystkim jeżeli nie udało Ci się tego zrobić przed świętami, weź się za generalne porządki. W ten sposób nie tylko posprzątasz zbędne elementy dekoracyjne (jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś), ale również zadbasz o lepszą jakość powietrza w domu. Warto więc na przykład pomyśleć o odpowiednim wywietrzeniu pomieszczeń. Dobrze jest zadbać również o przyjemny zapach, który będzie unosił się na każdym metrze mieszkania. Wykorzystaj w tym celu delikatne, świeże perfumy do wnętrz lub świece zapachowe o przyjemnej cytrusowej nucie.

Wiosna w salonie - poduszki i poszewki dekoracyjne

Nawet jeżeli jesteście zwolennikami minimalistycznego stylu, to ciężko nam uwierzyć w to, że nie znajdzie się w waszym salonie żaden element dekoracyjny. Pozytywna energia, która z nich płynie nie zależy wszak od ilości. Jest to po prostu kwestia ich odpowiedniego dobrania, kompatybilności z ogólnym stylem panującym w mieszkaniu oraz z naszymi upodobaniami.

Kto z nasz wszak, nie lubi na przykład dekoracyjnych poduszek znajdujących się na fotelu czy kanapie. Ogromny wybór sprawia, że niezależnie od tego czego szukasz znajdziesz to. Jeżeli masz już poduszki, ale znudził Ci się ich wygląd, wystarczy że zaopatrzysz się w nowe poszewki. Wykonane z doskonałą precyzją i dbałością o detale będą stanowiły przepiękną dekorację, która nada wnętrzu ciepłego i "domowego" klimatu. W ten sposób niewielkim kosztem jesteś w stanie odświeżyć swój kącik wypoczynkowy.

Kwiecień i początek marca to miesiące, które nie raz potrafią nas jeszcze zaskoczyć. Dlatego warto pomyśleć o ciepłym i miękkim kocu lub pledzie. Może okazać się, że nie tylko będą pełniły funkcję dekoracyjną, ale również praktyczną.

Świeże kwiaty - nigdy nie może ich zabraknąć w Twoim salonie

Z pewnością elementem, który jest wręcz obowiązkowy, kiedy myślimy o wiosennym przystrojeniu salonu są świeże kwiaty. Nawet jeżeli Twoje wnętrze zdobią już rośliny doniczkowe, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś przystroił go dodatkowo ciętymi kwiatami. Wazon z pięknymi tulipanami czy różami stojący na komodzie lub na środku stołu będzie stanowił niezwykle imponujący dodatek.