5% zniżki na każde zamówienie z kodem: PIERWSZEZAKUPY

All in one, czyli postaw na wszechstronne rozwiązania cz.I

Choć często wydaje się, że połączenie w przedmiotach codziennego użytku obu tych cech jest mało prawdopodobne, to zdecydowanie nie tym razem – przed Wami kilka pięknych i wyjątkowo praktycznych rozwiązań, które pozwolą zaoszczędzić sporo czasu (np. spędzonego na szukaniu samochowających się kluczy).

Półki i półeczki z bonusem

Półki są tym, co zdecydowanie lubimy najbardziej. Są funkcjonalne, świetnie rozwiązują problem pustej ściany i braku miejsca na dodatki. Przy okazji łatwo je zawiesić i równie łatwo ściągnąć, wystarczy kołek, gwóźdź i trochę szpachli. Generalnie półki wiszące w kategorii mebli wiszących nie mają sobie równych – pasują do każdego wnętrza a ich prosta forma i jasno określona funkcja sprawiają, że ciężko się do czegoś przyczepić. Nie sposób także odmówić im praktyczności, chyba że… wyposażymy je w dodatki, które sprawią, że będą jeszcze bardziej wszechstronne!

Żeby nie być gołosłownym przedstawiamy półkę do zadań specjalnych: wyposażoną w umieszczone w dolnej części haczyki na klucze (!) i drobiazgi, które lubią znikać, gdy najbardziej ich potrzebujemy. Jednocześnie centralną jej część stanowi niewielkie lustro, które sprawdzi się świetnie, gdy chcesz rzucić ostatnie, kontrolne spojrzenie przed wyjściem z domu. Metalowa barierka sprawia z kolei, że żadna z postawionych na niej rzeczy nie spadnie z hukiem i nie roztrzaska się akurat wtedy, gdy najbardziej się spieszysz.

Nie sposób nie wspomnieć o wyjątkowym wzornictwie – metalowa rama w urzekającym kolorze antycznego mosiądzu to prawdziwa gratka dla miłośników estetyki vintage. Jej wszechstronność docenią także ci, którzy lubią zmiany i częste przemeblowania – ta półka doskonale sprawdzi się bowiem zarówno w przedpokoju, jak i w łazience. Uniwersalna, nieco zaokrąglona forma lustra i półeczki pozwoli z kolei dopasować ją do niemal każdego stylu – będzie prezentować się równie pięknie zarówno we wnętrzu w stylu boho, jak i rustykalnym.