5% zniżki na każde zamówienie z kodem: PIERWSZEZAKUPY

Stylowe przechowywanie w łazience – tak, to możliwe!

Metraż większość łazienek nie powala wielkością, z zmieszczenie w niej dodatkowej szafki na papier toaletowy czy ręczniki graniczy z cudem. Dlatego znaleźliśmy dla Was produkty, które pozwolą Wam zorganizować przechowywanie tego typu rzeczy i to w dodatku w całkiem stylowy sposób. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami!

Prawdopodobnie przechowywanie papieru toaletowego nie jest tym, o czym najczęściej czytacie na blogach wnętrzarskich, jednak fakty są takie, że gdzieś go trzymać trzeba. Zwłaszcza, jeśli jak większość Polaków robicie pokaźny zapas na początku miesiąca tak, by nie musieć się stresować w kryzysowej sytuacji. ;) Stara zasada projektantów wnętrz mówi, że jeśli czegoś nie można ukryć, to należy to wyeksponować – i my się z nią w pełni zgadzamy! Dlatego w tym przypadku wiklinowy stojak na papier toaletowy wydaje się być strzałem w 10. Po pierwsze – stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych uchwytów i stojaków, po drugie zaś – w jego dolnej części znajduje się pokaźny schowek, w którym schowacie wszystkie zapasowe rolki. Po trzecie – musicie przyznać, że mimo naprawdę prozaicznej funkcji, ten stojak prezentuje się wyjątkowo stylowo!

Ręczniki to kolejna rzecz, na którą brakuje miejsca w każdej łazience z ograniczonym metrażem. Zwłaszcza wówczas, gdy brakuje także miejsca, w którym można by było wywiesić je do wyschnięcia po skończonej kąpieli. Rozwiązania są dwa – możesz kilka razy dziennie wywieszać je na suszarce, by porządnie przeschły lub… zainwestować w stylowy stojak łazienkowy i mieć problem z głowy. Takie rozwiązanie ma kilka zalet: pierwszą z nich jest fakt, że stojak można w każdej chwili złożyć, by zyskać dodatkową przestrzeń. Drugim z kolei to, że jego wygląd i styl sprawiają, że sam w sobie wygląda, jak swoista ozdoba łazienki. Trzecią – problem z mokrymi ręcznikami i przechowywaniem suchych zyskał nowe, stylowe rozwiązanie.